gru 18, 2015

Wigilijka

Dziś było w każdej grupie bardzo uroczyście i świątecznie. Nastał czas „Wigilijek”, a więc i w naszym przedszkolu. Dzieci przyszły odświętnie ubrane, stoły zostały pięknie nakryte, na stołach rozmaitości: uroczysty obiad, owoce i ciasteczka-i te pieczone przez dzieci w przedszkolu, jak i przyniesione z domu. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za te pyszności, szczególnie Mamom, które w nocy piekły- to cytat wypowiedzi niektórych dzieci. Było łamanie się opłatkiem, co dla „Biedroneczek” było czymś niezwykłym-robiły to chyba po raz pierwszy. Dzieci starsze śpiewały kolędy. Oczywiście były też prezenty, co sprawiło dzieciom największą frajdę. Jedynie „Biedronki” nie mogły pojąć, że nie mogą prezentów zabrać do domu. Dużo jeszcze muszą się nauczyć. Do świąt coraz to bliżej.

więcej zdjęć