kwi 11, 2016

70 lat Biblioteki Miejskiej w Cieszynie

Dziś, po raz kolejny w tym roku szkolnym, „Żuki” wybrały się do Biblioteki Miejskiej w Cieszynie. Dzisiejsze zajęcia różniły się od poprzednich tym, że  dzieci razem z panią Anią obchodziły 70-te urodziny biblioteki. Słuchały bajki „O rybaku i złotej rybce” wg A.Puszkina, oglądały w teatrzyku papierowym  kamishibai bajkę „Titelitury” wg Braci Grimm. Dzieci miały do wykonania różne zadania, a za każde dobrze wykonane zadanie mogły przyczepić do tortu na tablicy jedną świeczkę, która symbolizowała 10 lat istnienia biblioteki. Życzymy zacnej Jubilatce, a tym samym wszystkim pracownikom Biblioteki Miejskiej w Cieszynie , kolejnych jubileuszy, samych udanych pomysłów na m.in. zajęcia dla przedszkolaków i dalszej owocnej współpracy. Wszystkiego dobrego!!!

więcej zdjęć