cze 15, 2013

Udana rodzinna impreza!

12 czerwca w Restauracji Ogrodowa odbył się Rodzinny Festyn organizowany przez Przedszkole nr 2 - integracyjne w Cieszynie.

Dzieci kolejny raz miały okazję zaprezentować szerszej publiczności swoje umiejętności wokalno – taneczne. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji.

Oto kilka z nich: malowanie twarzy specjalnymi farbkami, animacja sportowo - rekreacyjna prowadzona przez studentów UŚ w Cieszynie, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego oraz występ mima z Teatru Pantomimy "Silenco".

Oprócz tego każdy mógł spróbować wielu pyszności: dań regionalnych, ciast i sałatek. Impreza znów się udała, nie tylko za sprawą idealnej pogody, ale przede wszystkim dzięki wspólnej zabawie, w której ochoczo uczestniczyli: dzieci, rodzice i nauczyciele.

Zapraszamy za rok!

[Zdjęć - 37] - zdjęcia autorstwa Stanisława Putyry.