cze 6, 2017

Festyn Rodzinny

No i udało się!!! Pomimo złych prognoz pogoda była cudna i festyn się odbył w naszym pięknym ogrodzie!!! Kto był może potwierdzić, że wszystko albo prawie wszystko się udało. Występy wszystkich przedszkolaków wspaniałe! W każdym kącie ogrodu coś się działo: stoiska ze smakołykami dla ciała, zawody rodzinne, żeby spalić nadmiar zjedzonych kalorii, pieski i inne stwory ze skręconych balonów, wielkie bańki mydlane, zabawy przy muzyce, teatrzyk kukiełkowy przedstawiający bajkę "Kot w butach", czy wreszcie dmuchany samochód, który zachęcał do skakania,a wypożyczony przez pana Tomasza Gawlasa z Dream Parku w Ochabach (bardzo dziękujemy!). Nasz festyn nie byłby taki wspaniały, gdyby nie zaangażowanie wielu Rodziców (ciasta, załatwianie sponsorów, wszelka pomoc przy przygotowaniach i sprzątaniu ), Babci Livii, która upiekla przepyszny tort w kształcie misia oraz dzięki sponsorom : firmom : Canea, Mega-Press, Lakma, Laserwood, Ustronianka, Swim Gym, restauracji Merkury, kawiarni Cafe Arkady, pizzerii Pozytyw,sklepowi STX oraz Zagroda, piekarni Pasja z Górek Wielkich,siłowni Olymp, Salonowi fryzjerskiemu Magnolia, Zakładowi Przetwórstwa Mięsnego S. Zoremba, panu Mariuszowi Glos za kanapki cieszyńskie oraz uczennicom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Pogórza. Wszystkim bardzo gorąco dziękujemy!!!

więcej zdjęć