Strona 1 z 82  > >>

lut 22, 2019
lut 21, 2019
lis 9, 2018

Dziś w przedszkolu był wielki dzień! Odbyła się uroczysta akademia z udziałem wszystkich przedszkolaków z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Akademię rozpoczęło wspólne śpiewanie hymnu, a potem każda grupa przygotowała wiersz, piosenkę, a starsze grupy także taniec. "Koniki Polne" odtańczyły poloneza, a "Żuki" mazura. Powtórka całej akademii odbędzie się 20.11 (wtorek) o godz.15.00. Rodziców serdecznie zapraszamy!

sty 16, 2018

Bal w przedszkolu

Dziś w przedszkolu wielki dzień! Nadszedł długo oczekiwany bal przebierańców. Muzyki, gwaru, śmiechu i tańca było mnóstwo. Dzieci przebrane były w piękne stroje-niektórych nie można było rozpoznać????Niestety, nie wszystkie dzieci mogły być, bo ospa dalej szaleje. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie strojów oraz fanty na loterię, która zawsze sprawia dzieciom dużo radości.

więcej zdjęć