Strona 1 z 70  > >>

lut 2, 2018

Dziś w "Biedroneczkach" się działo!!! Dziadkowie i Babcie licznie przybyli, a dzieci zaprezentowały swój piękny program artystyczny, prezenty rozdały i spędziły miłe chwile przy wspólnym poczęstunku.

sty 31, 2018

Dziś swoje święto w przedszkolu obchodzili Dziadkowie i Babcie dzieci z grupy "Motylki". Dzieci przygotowały piękny występ oraz prezenty

sty 25, 2018

Dziś swoich gości, czyli Babcie i Dziadków, podejmowały dzieci z grupy "Koniki Polne". Zaprezentowały program artystyczny w oparciu o cztery pory roku, a licznie zgromadzona publiczność nagradzała małych artystów gromkimi brawami.

sty 25, 2018

Dzień Babci i Dziadka w Konikach Polnych