Strona 1 z 81  > >>

lis 9, 2018

Dziś w przedszkolu był wielki dzień! Odbyła się uroczysta akademia z udziałem wszystkich przedszkolaków z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Akademię rozpoczęło wspólne śpiewanie hymnu, a potem każda grupa przygotowała wiersz, piosenkę, a starsze grupy także taniec. "Koniki Polne" odtańczyły poloneza, a "Żuki" mazura. Powtórka całej akademii odbędzie się 20.11 (wtorek) o godz.15.00. Rodziców serdecznie zapraszamy!

lis 7, 2018

Dziś "Koniki Polne" odbyły lekcję patriotyzmu w Bibliotece Miejskiej pt." Trudny lot orła białego"

lis 6, 2018

Dzieci z grupy " Motylki" odwiedziły Bibliotekę Miejską. Uczestniczyły w zajęciach czytelniczych o tematyce patriotycznej pt. " Trudny lot orła białego"

paź 29, 2018

Jesień w połowie, to i w naszym przedszkolu jesiennie. Odbywają się jesienne poranne kręgi, jeszcze niedawno trwały prace ogrodowe. Byle tak do...wiosny

cze 25, 2018

komunikat w sprawie ubezpieczania

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Szanowni Rodzice,

Niniejszym informujemy, iż w roku szkolnym 2018/2019 nasze przedszkole  postanowiło nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne. Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa wychowanków są nam obojętne.

Spośród ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw,za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty AXA UBEZPIECZENIA TUiR S.A. dostępne na stronie www.bezpieczny.pl(zakładka Dziecko).Brak decyzji o ubezpieczeniu grupowym pozwala nam na pozostawienie Rodzicom niezależności w wyborze ubezpieczenia dostosowanego do jego oczekiwań, preferencji
i potrzeb.

Z tego względu polecamy skorzystanie z portalu Bezpieczny.pl, gdzie Rodzic spośród
5 wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom. Dodatkowo, jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia z 10% zniżką, przez co jest ono tańsze niż ubezpieczenie grupowe.

Dodatkowym atutem oferty Bezpieczny.pl jest możliwość - w ramach jednej polisy - ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do innych placówek, z możliwością wybrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia.

Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl zachęcamy do skorzystania
z powyższego linku lub własnoręcznego wpisania przy zakupie dedykowanego Kodu Opiekuna 40057, obie te opcje gwarantują uzyskanie10% rabatu od składki na wszystkie ubezpieczone dzieci.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :

Mariusz Bolik

Tel. 668840932 lub 784 690 999