Strona 1 z 71  > >>

cze 25, 2018

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Szanowni Rodzice,

Niniejszym informujemy, iż w roku szkolnym 2018/2019 nasze przedszkole  postanowiło nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne. Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa wychowanków są nam obojętne.

Spośród ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw,za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty AXA UBEZPIECZENIA TUiR S.A. dostępne na stronie www.bezpieczny.pl(zakładka Dziecko).Brak decyzji o ubezpieczeniu grupowym pozwala nam na pozostawienie Rodzicom niezależności w wyborze ubezpieczenia dostosowanego do jego oczekiwań, preferencji
i potrzeb.

Z tego względu polecamy skorzystanie z portalu Bezpieczny.pl, gdzie Rodzic spośród
5 wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom. Dodatkowo, jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia z 10% zniżką, przez co jest ono tańsze niż ubezpieczenie grupowe.

Dodatkowym atutem oferty Bezpieczny.pl jest możliwość - w ramach jednej polisy - ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do innych placówek, z możliwością wybrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia.

Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl zachęcamy do skorzystania
z powyższego linku lub własnoręcznego wpisania przy zakupie dedykowanego Kodu Opiekuna 40057, obie te opcje gwarantują uzyskanie10% rabatu od składki na wszystkie ubezpieczone dzieci.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :

Mariusz Bolik

Tel. 668840932 lub 784 690 999

e-mail: mbolik@bezpieczny.pl

maj 20, 2018

UWAGA RODZICE!!!!

lut 2, 2018

Dziś w "Biedroneczkach" się działo!!! Dziadkowie i Babcie licznie przybyli, a dzieci zaprezentowały swój piękny program artystyczny, prezenty rozdały i spędziły miłe chwile przy wspólnym poczęstunku.

więcej zdjęć

sty 15, 2013

Dzień Babci i Dziadka

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka, dzieci z przedszkla integracyjnego nr 2 w Cieszynie pragną zaprosić babcie i dziadków na uroczystość z okazji ich święta.

Poniżej przedstawiamy terminy poszczegónych spotkań (wszystkie grupy na godz. 13.00):
- Motylki - 22 stycznia (wtorek)
- Koniki polne - 23 (środa)
- Biedronki - 25 stycznia (piatek)
- Żuki - 28 stycznia (poniedziałek)

Napisał: admin