Strona 1 z 82  > >>

lut 22, 2019
lut 21, 2019
lis 9, 2018

Dziś w przedszkolu był wielki dzień! Odbyła się uroczysta akademia z udziałem wszystkich przedszkolaków z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Akademię rozpoczęło wspólne śpiewanie hymnu, a potem każda grupa przygotowała wiersz, piosenkę, a starsze grupy także taniec. "Koniki Polne" odtańczyły poloneza, a "Żuki" mazura. Powtórka całej akademii odbędzie się 20.11 (wtorek) o godz.15.00. Rodziców serdecznie zapraszamy!

paź 24, 2018

Eko fashion

Dziś w cieszyńskim teatrze działo się! Po raz pierwszy odbył się konkurs pod nazwą Eko Fashion. Wzięło w nim udział 12 cieszyńskich przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowała grupa "Żuki". Zadaniem przedszkola było wykonanie 2 strojów wieczorowych z recyklingu, w których wystąpią wybrane dzieci. Nas reprezentowała Emilka i Kuba. Po pokazie pięknych strojów odbył się konkurs ekologiczny(puzzle, segregacja śmieci, quiz). W nim startowały Ola i Livia. Na koniec oglądaliśmy ekologiczne przedstawienie pt"Czerwony Kapturek" wystawiony przez Studio Teatralne "Sztuka" z Trzebinii. Mimo, iż nie zajęliśmy miejsca na podium, było to ciekawe wydarzenie, a dzieci się świetnie bawiły!