Strona 1 z 81  > >>

lis 9, 2018

Dziś w przedszkolu był wielki dzień! Odbyła się uroczysta akademia z udziałem wszystkich przedszkolaków z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Akademię rozpoczęło wspólne śpiewanie hymnu, a potem każda grupa przygotowała wiersz, piosenkę, a starsze grupy także taniec. "Koniki Polne" odtańczyły poloneza, a "Żuki" mazura. Powtórka całej akademii odbędzie się 20.11 (wtorek) o godz.15.00. Rodziców serdecznie zapraszamy!

lis 7, 2018

Dziś "Koniki Polne" odbyły lekcję patriotyzmu w Bibliotece Miejskiej pt." Trudny lot orła białego"

lis 6, 2018

Dzieci z grupy " Motylki" odwiedziły Bibliotekę Miejską. Uczestniczyły w zajęciach czytelniczych o tematyce patriotycznej pt. " Trudny lot orła białego"

paź 29, 2018

Jesień w połowie, to i w naszym przedszkolu jesiennie. Odbywają się jesienne poranne kręgi, jeszcze niedawno trwały prace ogrodowe. Byle tak do...wiosny

paź 24, 2018

Eko fashion

Dziś w cieszyńskim teatrze działo się! Po raz pierwszy odbył się konkurs pod nazwą Eko Fashion. Wzięło w nim udział 12 cieszyńskich przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowała grupa "Żuki". Zadaniem przedszkola było wykonanie 2 strojów wieczorowych z recyklingu, w których wystąpią wybrane dzieci. Nas reprezentowała Emilka i Kuba. Po pokazie pięknych strojów odbył się konkurs ekologiczny(puzzle, segregacja śmieci, quiz). W nim startowały Ola i Livia. Na koniec oglądaliśmy ekologiczne przedstawienie pt"Czerwony Kapturek" wystawiony przez Studio Teatralne "Sztuka" z Trzebinii. Mimo, iż nie zajęliśmy miejsca na podium, było to ciekawe wydarzenie, a dzieci się świetnie bawiły!