maj 28, 2015

Festyn Rodzinny

Dziś w przedszkolu mieliśmy wielki dzień! Dopołudnia we wszystkich grupach trwały ostatnie próby i przygotowania, a o 15.30 rozpoczął się Festyn Rodzinny w ogrodzie Restauracji ”Ogrodowa”. Pogoda była zamówiona, więc zaświeciło też nam słoneczko. Nastroje były świetne, więc występy każdej grupy były udane i nagradzane gromkimi brawami. Były życzenia oraz prezenty i dla mamy i dla taty i dla dzieci, bo to było wspólne świętowanie. Urozmaiceniem był występ zespołu p.Mirosława Kantora- na ludowo, występ grupy dziewczynek tańczących w tutejszej Szkole Tańca „Passo”, Turniej Rodzinny, w którym wzięły udział cztery rodziny z naszego przedszkola –była to świetna zabawa!.Dzieci mogły zamówić sobie malowanie buzi w wybrany wzór, skręcane zwierzątko z balonu. Konkurs nagród cieszył się jak zwykle dużym powodzeniem, tak jak i dobrze zaopatrzony bufet .Słyszałam mnóstwo pozytywnych wypowiedzi o dzisiejszej imprezie, uśmiechnięte buzie też o tym świadczyły. W tym miejscu chciałabym podziękować w imieniu swoim i całego personelu Rodzicom, którzy przyczynili się do tego, żeby ten festyn w ogóle się odbył .Dziękujemy za pyszne ciasta i sałatki, pomoc przy stoiskach atrakcyjnych dla dzieci,  za sponsorowanie nagród i za to,że z nami byliście.