<< <  Strona 2 z 81  > >>

paź 29, 2018

paź 24, 2018

Dziś w cieszyńskim teatrze działo się! Po raz pierwszy odbył się konkurs pod nazwą Eko Fashion. Wzięło w nim udział 12 cieszyńskich przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowała grupa "Żuki". Zadaniem przedszkola było wykonanie 2 strojów wieczorowych z recyklingu, w których wystąpią wybrane dzieci. Nas reprezentowała Emilka i Kuba. Po pokazie pięknych strojów odbył się konkurs ekologiczny(puzzle, segregacja śmieci, quiz). W nim startowały Ola i Livia. Na koniec oglądaliśmy ekologiczne przedstawienie pt"Czerwony Kapturek" wystawiony przez Studio Teatralne "Sztuka" z Trzebinii. Mimo, iż nie zajęliśmy miejsca na podium, było to ciekawe wydarzenie, a dzieci się świetnie bawiły!

paź 22, 2018

Dziś odbyły się, wcześniej zapowiadane, warsztaty logopedyczne. Uczestnicy dobrze się bawili i mogą skorzystać z porad, jak robić gimnastykę buzi i języka na co dzień w domu

paź 16, 2018

Dziś "Motylki" upiekły pyszne ciasto, w skład którego wchodziła ...marchewka, cukinia i ananas! Dary jesieni!

wiecej