<< <  Strona 3 z 75  > >>

sty 25, 2018

Dziś swoich gości, czyli Babcie i Dziadków, podejmowały dzieci z grupy "Koniki Polne". Zaprezentowały program artystyczny w oparciu o cztery pory roku, a licznie zgromadzona publiczność nagradzała małych artystów gromkimi brawami.

sty 24, 2018

Niedawno wszystkie Babcie i Dziadkowie obchodzili swoje święto. Dziś w przedszkolu "Żuki" gościły swoich Dziadków i zaprezentowały przygotowany wcześniej program artystyczny o dziecięcych zabawach swoich dziadków

sty 16, 2018

Dziś w przedszkolu wielki dzień! Nadszedł długo oczekiwany bal przebierańców. Muzyki, gwaru, śmiechu i tańca było mnóstwo. Dzieci przebrane były w piękne stroje-niektórych nie można było rozpoznać????Niestety, nie wszystkie dzieci mogły być, bo ospa dalej szaleje. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie strojów oraz fanty na loterię, która zawsze sprawia dzieciom dużo radości.