<< <  Strona 3 z 82  > >>

lis 6, 2018

Dzieci z grupy " Motylki" odwiedziły Bibliotekę Miejską. Uczestniczyły w zajęciach czytelniczych o tematyce patriotycznej pt. " Trudny lot orła białego"

paź 29, 2018

Jesień w połowie, to i w naszym przedszkolu jesiennie. Odbywają się jesienne poranne kręgi, jeszcze niedawno trwały prace ogrodowe. Byle tak do...wiosny

paź 29, 2018

paź 24, 2018

Dziś w cieszyńskim teatrze działo się! Po raz pierwszy odbył się konkurs pod nazwą Eko Fashion. Wzięło w nim udział 12 cieszyńskich przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowała grupa "Żuki". Zadaniem przedszkola było wykonanie 2 strojów wieczorowych z recyklingu, w których wystąpią wybrane dzieci. Nas reprezentowała Emilka i Kuba. Po pokazie pięknych strojów odbył się konkurs ekologiczny(puzzle, segregacja śmieci, quiz). W nim startowały Ola i Livia. Na koniec oglądaliśmy ekologiczne przedstawienie pt"Czerwony Kapturek" wystawiony przez Studio Teatralne "Sztuka" z Trzebinii. Mimo, iż nie zajęliśmy miejsca na podium, było to ciekawe wydarzenie, a dzieci się świetnie bawiły!