<< <  Strona 69 z 71  > >>

kwi 12, 2013

W ubiegłym tygodniu, 4 kwietnia grupa Biedronek gościła niezwykłego gościa, którego przyniósł Jurek. Patyczak bo o nim mowa to gatunek bezskrzydłego owada z rodziny Phasmatidae, przypominający kształtem patyk, koloru od brązowego do zielonego w zależności od warunków przetrzymywania.

Żywi się liściami jeżyn oraz malin. Oprócz tego można próbować podawać: liście lipy, truskawki, porzeczki, różanecznika, ligustru, róży, drzew owocowych, głogu, dębu, buku, morwy, leszczyny, kasztanowca i liście pietruszki, trzykrotki i bluszczu pospolitego, tymczasowo sałata.

[Zdjęć - 5]

kwi 12, 2013

W czwartek 4 kwitnia w naszym przedszkolu została wystawiona sztuka "Szczęśliwy Książe" Teatru Ptak Krystyny Popławskiej z Bielska Białej.

[Zdjęć - 7]

kwi 2, 2013

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w zabawie i oddania głosu na naszą placówkę w głosowaniu na najlepsze przedszkole w Cieszynie.

Głosować można [TUTAJ].

lut 3, 2013

Dnia 30 stycznia br. w naszym przedszkolu tradycyjnie odbył się Karnawałowy Bal Przebierańców. Wszystkie dzieci zaprezentowały swoje różnorodne stroje karnawałowe. Było kolorowo i wesoło. Grała muzyka, były śpiewy oraz zabawy. Dodatkową atrakcją była loteria fantowa z ciekawymi losami. Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci miło i radośnie spędziły ten dzień w przedszkolu.

Zapraszamy na fotorelację z przedstawienia:
- zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia video:
- Ona tańczy dla mnie
- There is a party