<< <  Strona 70 z 70

sty 17, 2013

Drodzy rodzice - 30 stycznia br. (środa) w godzinach 9.00 - 12.00 w naszym przedszkolu odbędzie się coroczny Karnawałowy Bal Przebierańców dla dzieci.

Obecność dzieci obowiązkowa :)

Rodziców prosimy, w miarę możliwości o dostarczenie fantów za które z góry dziękujemy!

sty 15, 2013

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka, dzieci z przedszkla integracyjnego nr 2 w Cieszynie pragną zaprosić babcie i dziadków na uroczystość z okazji ich święta.

Poniżej przedstawiamy terminy poszczegónych spotkań (wszystkie grupy na godz. 13.00):
- Motylki - 22 stycznia (wtorek)
- Koniki polne - 23 (środa)
- Biedronki - 25 stycznia (piatek)
- Żuki - 28 stycznia (poniedziałek)

sty 15, 2013

Miło nam poinformować wszystkich sympatyków naszego przedszkola, iż po dłuższej przerwie wracamy w nowej odsłonie.

Mamy nadzieję, że nowa oprawa graficzna i funkcjonalność strony www. sprawi iż będzie się podobać i zachęcać do częstego jej odwiedzania.

Pragniemy z tego miejsca podziękować firmie www.stronydlafirm.eu za pomoc w stworzeniu strony www naszego przedszkola!