<< <  Strona 70 z 75  > >>

sty 29, 2014

Z okazji Dnia Babci i Dziadka, dzieci z przedszkola integracyjnego nr 2 w Cieszynie pragną zaprosić babcie i dziadków na uroczystość z okazji ich święta.

Poniżej przedstawiamy terminy poszczegónych spotkań (wszystkie grupy na godz. 13.00):
- Motylki - 12 lutego (środa)
- Koniki polne - 13 lutego (czwartek)
- Biedronki - 14 lutego (piatek)
- Żuki - 18 lutego (wtorek)

gru 7, 2013

W ubiegły czwartek, dzieci naszego Przedszkola z grup: Motylki, Koniki i Zuczki udały siędo Teatru im. Adama Mickiewicza na przedstawienie Królowa Śniegu.

Baśń napisana w 1844 roku przez Hansa Christiana Andersena dostarczyła niezapomnianych emocji naszym maluchom.

lis 27, 2013

Dzisiejszego dnia w naszym przedszkolu, najmłodsza grupa: Biedronki została uroczyście przyjęta do grona przedszkolaków.

Dzieci przedstawiły piękny program artystyczny. Następnie obiecały: zgodnie się bawić w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać swoich pań i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.

Następnie Pani dyrektor. Teresa Pilarz  za pomocą zaczarowanego ołówka uroczyście pasowała każde dziecko na przedszkolaka.

cze 27, 2013

Zapraszamy Państwa do oglądnięcia video relacji z występów naszych dzieci podczas Rodzinnego Festynu, który odbył się w Restauracji "Ogrodowa" w Cieszynie.

BIEDRONKI [Występ 1]  [Występ 2]  [Występ 3]

MOTYLKI [Występ 1]  [Występ 2]  [Występ 3]