<< <  Strona 70 z 81  > >>

kwi 20, 2015

Uwaga Rodzice "Motylków"!!!
Grupa "Motylki" zaprasza na zajęcia otwarte, które odbędą się w czwartek 23.04.2015 o godzinie 9.15.

kwi 15, 2015

Dzisiejszy dzień obfitował w wiele wrażeń dla dzieci z grupy ”Żuki” oraz dla Adasia z grupy „Koniki Polne”. Przygotowywaliśmy się długo , aby wystąpić w Regionalnym Przeglądzie Piosenki  „Śląskie Śpiewanie” w Domu Narodowym w Cieszynie.  Doczekaliśmy się, przebrani w piękne cieszyńskie stroje pojechaliśmy wystąpić autobusem podmiejskim. Dzieciom podobają się te piosenki, które przygotowaliśmy, toteż już w autobusie śpiewały „Balladę o babuciu”, za co zostały nagrodzone podziękowaniami, a nawet ciasteczkami od pasażerów. Dzieci wystąpiły pięknie: Hania w kategorii solistów zaśpiewała dwie piosenki „Chciało się Zosi jagódek” oraz „Chodziła dzieweczka po wysokim gróniu”, zaś cała grupa „Żuki” zaśpiewała „Balladę o babuciu” i „Ciymna nocka”. Akompaniował nam na akordeonie p.Piotr Gruchel. Adaś z „Koników Polnych” też zaśpiewał dwie piosenki przy akompaniamencie skrzypiec swojego brata Kuby. Jury się naradza, a my czekamy na wynik. Po występach w nagrodę poszliśmy do „Bajki” na lody. Dziękuję Rodzicom za dostarczenie potrzebnych elementów do stroju oraz Rodzicom i Dziadkom za udział i doping na widowni.

kwi 13, 2015

W dniu dzisiejszym rozpoczęłą się akcja "Zapal się na niebiesko dla autyzmu", w której nasze przedszkole bierze udział. Na nasz apel prawie 100% przedszkolaków było ubranych dziś na niebiesko (dziękujemy Rodzicom!). W starszych grupach zostały przeprowadzone ciekawe zajęcia, aby przybliżyć dzieciom problemy z jakimi borykają się ludzie, dzieci z autyzmem. Prowadziły je p.Jola i p.Dominika z Poradni P-P w Cieszynie.

kwi 10, 2015

Dziś "Żuki" były w Bibliotece Miejskiej-oddziale dla dzieci na zajęciach związanych z wiosną. Był wiersz, były zagadki, sprawdzian umiejętności aktorskich dzieci przy "Wiośnie" z "Czterech pór roku" Vivaldiego i w ogóle fajna zabawa. A dzieci były nadzwyczaj grzeczne i bardzo chwalone przez prowadzącą zajęcia panią! Tak trzymać!!!