<< <  Strona 70 z 74  > >>

cze 27, 2013

Zapraszamy Państwa do oglądnięcia video relacji z występów naszych dzieci podczas Rodzinnego Festynu, który odbył się w Restauracji "Ogrodowa" w Cieszynie.

BIEDRONKI [Występ 1]  [Występ 2]  [Występ 3]

MOTYLKI [Występ 1]  [Występ 2]  [Występ 3]

KONIKI POLNE [Występ]

ŻUKI [Występ 1]  [Występ2]

cze 15, 2013

12 czerwca w Restauracji Ogrodowa odbył się Rodzinny Festyn organizowany przez Przedszkole nr 2 - integracyjne w Cieszynie.

Dzieci kolejny raz miały okazję zaprezentować szerszej publiczności swoje umiejętności wokalno – taneczne. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji.

Oto kilka z nich: malowanie twarzy specjalnymi farbkami, animacja sportowo - rekreacyjna prowadzona przez studentów UŚ w Cieszynie, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego oraz występ mima z Teatru Pantomimy "Silenco".

Oprócz tego każdy mógł spróbować wielu pyszności: dań regionalnych, ciast i sałatek. Impreza znów się udała, nie tylko za sprawą idealnej pogody, ale przede wszystkim dzięki wspólnej zabawie, w której ochoczo uczestniczyli: dzieci, rodzice i nauczyciele.

Zapraszamy za rok!

[Zdjęć - 37] - zdjęcia autorstwa Stanisława Putyry.

cze 10, 2013
Przedszkole nr 2 w Cieszynie zaprasza na festyn rodzinny, który odbędzie się 12 czerwca w Restauracji Ogrodowa przy ul. Towarowej 5. Początek imprezy o godz. 15.30.

Organizatorzy zatroszczyli się, aby podczas imprezy nie zabrakło atrakcji. Specjalnie dla mam i ojców z programem artystycznym wystąpią przedszkolaki, które wręczą swoim rodzicom upominki. Animatorzy czasu wolnego zatroszczą się o gry i zabawy dla dzieci.

Podczas festynu rozstrzygnięty zostanie również konkurs plastyczny. Odbędzie się kiermasz dań regionalnych, ciast i sałatek. Punktem kulminacyjnym będzie występ Teatru Pantomimy z Warszawy "Silenco".

Program festynu:
15.30 - początek festynu
15.30 - 16.15 - program artystyczny dzieci
16.15 - 16.45 - bajka - studenci, sprzedaż kuponów konkursowych
16.45 - 17.00 - rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagrody
17.00 - 17.30 - rozstrzygnięcie konkursu - wydawanie nagród w konkursie z kuponami
17.30 - 18.00 - występ Teatru Pantomimy "Silenco", zabawy dzieci z płachtą
18.00 - 18.30 - licytacja tortu
18.30 - 19.00 - zabawy z dziećmi, wspólne śpiewanie z dorosłymi
19.30 - koniec festynu

Zapraszamy Państwa do polubienia naszej oficjalnej strony na portalu społecznościowym i za pośrednictwej go zaproszenia swoich znajomych na festyn :)

ADRES WYDARZENIA: [TUTAJ]

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

cze 2, 2013

W piątkowym wydaniu Dziennika Zachodniego znalazły się zdjęcia dzieci z przedszkoli z powiatów: cieszyńskiego, bielskiego i żywieckiego. Nie mogło zabraknąć oczywiście naszych najmłodszych.

W Dzienniku Zachodnim znalazły się zdjęcia naszych najmłodszych grup, tj.: Biedronek i Motylków.

Grupa Biedronek

Skład grupy: Kacper Dziadek, Igor Dziedzic,Maria Habarta, Iga Kubicius,Szymon Machej, Krzysztof Matuszny, Aleksander Migała, Michał Paruzel, Oliwer Piecha, Emilia Pniok, Adam Stopa, Natalia Śliż, Jerzy Tomczyk, Dominik Wiewióra, Nadia Szczerba, Michael Żarski

Grupa Motylków

Skład grupy: Iwo Bystroń, Martyna Chromik, Magdalena Grzegorczyk, Jakub Habatra, Maria Hazuka, Piotr Kantor, Wiktoria Landecka, Hanna Łyżbicka, Leon Magiera, Jakub Stachańczyk, Artur Stuchlik, Nataniel Szczepaniak, Liliana Szczypka, Paweł Tomica, Nadia Wania, Filip Żwak