<< <  Strona 74 z 81  > >>

paź 31, 2014

31.10.14 grupa Żuki pojechała na Mnisztwo, aby na tamtejszym cmentarzu uczcić Święto Zmarłych. Dzieci wcześniej na plastyce przygotowały symboliczny znicz, który zapaliliśmy przy jednym z grobów tamtejszego cmentarza.

paź 28, 2014

ZAPROSZENIE

Zapraszamy rodziców dzieci z grupy "Biedronki" na uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka",  która odbędzie się w piątek 07.11.2014 o godzinie 10.00

dzieci i Panie z grupy "Biedronki"

Wiecej zdjec

wrz 30, 2014

W trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków 30.09.14 gościliśmy w naszym przedszkolu policjantów razem z bajkowym psem Sznupkiem. Była pogadanka, projekcja, przywitanie się i zdjęcie ze Sznupkiem oraz największa atrakcja dla dzieci: radiowóz! Do którego mogły dzieci wejść, kręcić kierownicą,  użyć sygnałów dźwiękowych, przymierzyć czapkę policjanta.

wrz 29, 2014

26.09.14 nasze przedszkolaki wzięły udział w biciu „Rekordu jak z bajki” czyli  akcji „Wyczytaj dzieciom plac zabaw” na rzecz dzieci ze „Słonecznika”. Słuchaliśmy bajek czytanych przez różne osoby leżąc wygodnie na materacach.