Prywatne Przedszkole Integracyjne

Prywatne Przedszkole Integracyjne - sprawdź program i kadrę przedszkola

Prywatne Przedszkole Integracyjne to miejsce, które zapewnia Twojemu dziecku jak najlepszy start w życiu.

przedszkole2 - Przedszkole integracyjne

Kiedy szukasz przedszkola dla swojego dziecka, musisz znaleźć idealne miejsce. Chcesz mieć przedszkole odpowiednie nie tylko dla Twojego dziecka, ale przede wszystkim dla Twojej rodziny. A ty chcesz taki, który jest zintegrowany ze społecznością - więc nie jest to tylko szkoła z dołączoną opieką przedszkolną.

Przedszkole Integracyjne przedszkole2.cieszyn.pl to wyjątkowy sposób na zapewnienie dzieciom wysokiej jakości wczesnej edukacji. Mają wszystko, czego potrzebujesz do wszechstronnego doświadczenia edukacyjnego.

Program nauczania w Przedszkolu Integracyjnym zmienia się każdego dnia w zależności od tego, co dzieje się na świecie i pobliskim regionie. Oznacza to, że zawsze placówka jest otwarta na nowe możliwości edukacji Twojego dziecka, ale także zapewnia, że nie będzie się nudzić ani pozostawić w tyle.

Wysokiej jakości edukacja i opieka

Przedszkole oferuje wysokiej jakości edukację i opiekę. Nauczyciele mają wieloletnie doświadczenie z dziećmi w każdym wieku i są przeszkoleni, aby sprostać potrzebom każdego dziecka i jego rodziny. Doświadczona kadra przedszkola integracyjnego dba o rozwój Twojego dziecka od pierwszego dnia.

Zapewniamy wysokiej jakości edukację dzieciom w wieku od trzech do sześciu lat z naciskiem na wartości i moralność. Sale lekcyjne są pełne zabawek i zajęć, które pomagają uczyć naszych uczniów kształtów, kolorów, cyfr i liter.

Program przedszkola koncentruje się na rozwijaniu wszystkich poszczególnych elementów potrzebnych do tego, aby uczynić aktywnego obywatela żyjącego w zgodzie z innymi i z naturą.

Przedszkole Integracyjne to proces edukacyjny, na który składają się całodobowe działania, zabawa i integracja z dorosłymi. Zaczyna się od pierwszego dnia w szkole - gdzie dzieci uczą się uczyć i czytać. Nauczą się również posługiwać komputerem, pisać i rysować.

Proces integracji jest kontynuowany poprzez szereg działań, takich jak odkrywanie, odkrywanie – budowanie i odkrywanie – uczenie się, które pomagają dzieciom rozwijać ich własny język i osobowość.

Więc śmiało, otwórz drzwi na przyszłość swojego dziecka!

Występy artystyczne z okazji Dnia Matki!

Cieszymy się, że możemy ogłosić, że w naszym przedszkolu odbędą się występy artystyczne z okazji Dnia Matki. Uroczystość odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 10:00 w sali gimnastycznej. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z mamami, aby wzięły udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. W programie przewidujemy piękne występy artystyczne oraz wręczenie prezentów z okazji dnia matki. Będzie to doskonała okazja, aby dzieci mogły okazać swoje uczucia i podziękować mamom za ich ciężką pracę i troskę. Zapraszamy serdecznie i czekamy na Was z utęsknieniem!