Dopisz się do księgi gości

14 Wpisy
Jacek
Galeria

Witam, wszystko bardzo ładnie. Dzisiaj będąc przypadkowo w przedszkolu do którego kiedyś uczęszczałem przykłuła moją uwagę tablica ze zdjęciami z przed można powiedzieć kilku dziesięciu laty na której rozpoznałem siebie.Prośba: Niech powstanie powiedzmy taka galeria historyczna na waszej stronie. Łączę pozdrowienia.

cieszynianka
festyn

Czy ktoś widział,żeby grila inaczej rozpalić? To był bardzo udany festyn. Zamiast narzekać trzeba było przyjść do nas i skosztować rarytasów z grila

Cieszynianka
Festyn

Dziękujemy bardzo za całe popołudnie trucia podpałką do gilla. Warto czasem pomyśleć nie tylko o sobie i uczyć także dzieci od małego szacunku do innych ludzi, a rozpalanie grilla tuż pod oknami nie ma nic wspólnego z szacunkiem.

zdjecia

Fajne zdjecia ... ale po raz kolejny się zastanawiam dlaczego ciagle na zdjeciach sa te same buzki . Moja corcie na zdjeciach z balu znalazłam az na 1 zdjeciu

Galerie poprawione

teraz tylko uzupełniać ;)

zdjecia

Niestety mało zdjęc , wrażenie jakby nic sie nie działo w przedszkolu?

Galeria

Fajne strony ale galeria trochę nie dograna. Caly czas powtarza sie grupa motylki biedronki. Inne grupy tez sa w przedszkolu - proszę ich nie pomijać.
Jak na razie moje dziecko znalazłam aż na jednym zdjeciu ...
Przydałoby się trochę równowagi

Ania
;)

Chudziłam do tego przedszkola kiedy jeszcze nie było podziału na biedronki, motylki a mimo to do przedszkola zawsze chętnie szłam. Do dziś pamiętam wierszyki i układy taneczne wystawiane w teatrze i super Panie wychowawczynie (Ewe i Franie). Miło tak powspominać i choć na zdjęciach zobaczyć te same usmiechniete twarze.

zuzia

w koncu nowa stona suuper, jeszcze tylko wzbogacic galerie :)

Elcia
Super !!!