Strona 1 z 89  > >>

paź 25, 2020

Ogłoszenie !!!

Ze względu na chorobę personelu i w trosce o bezpieczeństwo Dzieci i Rodziców, Dyrektor Przedszkola nr 2 Integracyjnego w Cieszynie w porozumieniu z Organem Prowadzącym zawiesza zajęcia opiekuńczo-wychowawcze od dnia 26.10.2020-30.10.2020. Dalsze informacje będziemy przekazywać na bieżąco.

paź 4, 2020

Jak na jesień przystało w każdej grupie trwa wykorzystywanie darów jesieni. W minionym tygodniu warzywa i owoce grały główną rolę w każdej grupie. Sałatka owocowa w Konikach Polnych i Biedronkach, sok warzywno-owocowy w Żukach z użyciem wyciskarki, sok jabłkowo-marchewkowy w Motylkach przy użyciu sokowirówki oraz ciasto marchewkowe w Motylkach. Było pysznie. Oprócz kulinariów, matematyczne przeliczanie owoców, owocowe prace plastyczne, spacery, ćwiczenia gimnastyczne, czasem w salce rehabilitacyjnej z elementami SI oraz język angielski z panią Agatką.

wrz 24, 2020

W tym tygodniu Motylki dowiedziały się jak dbać o czystość rąk, swojego ciała oraz dbać o swoje zdrowie. Eksperymentowały z wodą i mydłem, a także słuchały pani Natalii o pracy pielęgniarki (jeszcze raz dziękujemy), mierzyły sobie ciśnienie, temperaturę, zobaczyły różne przybory, które potrzebne są pielęgniarce w pracy.

sty 15, 2013

Ruszamy z nową stroną!

Miło nam poinformować wszystkich sympatyków naszego przedszkola, iż po dłuższej przerwie wracamy w nowej odsłonie.

Mamy nadzieję, że nowa oprawa graficzna i funkcjonalność strony www. sprawi iż będzie się podobać i zachęcać do częstego jej odwiedzania.

Pragniemy z tego miejsca podziękować firmie www.stronydlafirm.eu za pomoc w stworzeniu strony www naszego przedszkola!

Napisał: admin
Zapraszamy do częstych odwiedzin :)