lip 23, 2020

Podajemy treść komunikatu wystosowanego przez organ prowadzący :

Przedszkole nr 2 Integracyjne nadal zamknięte

Do końca lipca zamknięte pozostaje Przedszkole nr 2 Integracyjne w Cieszynie. W miesiącu sierpniu będzie planowana przerwa wakacyjna.

- Po konsultacji z rodzicami i organem prowadzącym, z uwagi na bezpieczeństwo dzieci i ich najbliższych, podjęłam decyzję o przedłużeniu decyzji o zamknięciu placówki do 31 lipca. W sierpniu przedszkole będzie nieczynne z uwagi na planowaną przerwę wakacyjną – mówi Aleksandra Stanieczek, dyrektor placówki.

Przedszkole zostało zamknięte z powodu zakażenia koronawirusem przez jednego z pracowników. U kolejnych przebadanych pracowników nie stwierdzono zakażenia. – Mamy nadzieję na szybki powrót do zdrowia chorującej osoby z personelu przedszkola – mówi Gabriela Staszkiewicz, Burmistrz Miasta Cieszyna.

Napisał: przedszkole