Przedszkole Integracyjne nr 2 w Cieszynie
https://przedszkole2.cieszyn.pl/uploads/images/naglowki/ogloszenia1.png

<< <  Strona 3 z 89  > >>

sie 24, 2020

OGŁOSZENIE!!!

Kończy się przerwa wakacyjna, a więc 1 września zapraszamy do przedszkola wszystkie dzieci, z czego bardzo się cieszymy. Na dzień dzisiejszy mamy informację, że przedszkole będzie funkcjonowało  w miarę normalnie, czyli dzieci będą w swoich grupach. Na pytanie o zebranie rodziców odpowiadam, że nie będzie w ogóle. Wszystkie informacje będą przekazywane na stronie internetowej. Wytyczne GIS-u zostaną zamieszczone w najbliższym czasie. Tak samo wyprawka przedszkolaka, czyli co należy przynieść do przedszkola oprócz dziecka. Wkrótce pojawi się deklaracja do pobrania i wypełnienia. Udanego ostatniego tygodnia wakacji i do zobaczenia 1 września

lip 23, 2020

Podajemy treść komunikatu wystosowanego przez organ prowadzący :

Przedszkole nr 2 Integracyjne nadal zamknięte

 

Do końca lipca zamknięte pozostaje Przedszkole nr 2 Integracyjne w Cieszynie. W miesiącu sierpniu będzie planowana przerwa wakacyjna.

- Po konsultacji z rodzicami i organem prowadzącym, z uwagi na bezpieczeństwo dzieci i ich najbliższych, podjęłam decyzję o przedłużeniu decyzji o zamknięciu placówki do 31 lipca. W sierpniu przedszkole będzie nieczynne z uwagi na planowaną przerwę wakacyjną – mówi Aleksandra Stanieczek, dyrektor placówki.

Przedszkole zostało zamknięte z powodu zakażenia koronawirusem przez jednego z pracowników. U kolejnych przebadanych pracowników nie stwierdzono zakażenia. – Mamy nadzieję na szybki powrót do zdrowia chorującej osoby z personelu przedszkola – mówi Gabriela Staszkiewicz, Burmistrz Miasta Cieszyna.

lip 17, 2020

UWAGA!!!

Dyrekcja naszego przedszkola w porozumieniu z Sanepidem podjęła decyzję o zamknięciu placówki do 24 lipca w związku z potwierdzeniem koronawirusa u jednego z pracowników. Dalszych informacji należy spodziewać się w piątek 24.07

» Zobacz wcześniejsze ogłoszenia

Designed by: StronyDlaFirm.eu

xxx