wyprawka przedszkolaka

Jeśli przygotowujesz swoje dziecko do przedszkola, oto lista elementów, które pomogą Twojemu dziecku się przygotować.

Potrzeby każdego dziecka są inne. Jest to lista elementów, które są wystarczająco ogólne dla większości dzieci rozpoczynających przedszkole.

• Plecak (podpisany)
  • Ołówki (B, HB, H), kolorowe ołówki, gumki, kleje w sztyfcie, nożyczki i kredki/markery, segregator A4
  • Dodatkowe ubrania (na wypadek zmiany pogody) :Kurtka lub sweter i czapka (w chłodne dni).
  • Ubrania na zmianę: majteki, skarpetki, koszulka, leginsy/rajstopy/spodnie dresowe. Należy je powiesic w szatni, najlepiej w przewiewnej torbie materiałowej.
  • Kapcie (spód antypoślizgowy).
  • Piżamka (dla maluchów do 3 roku życia).
  • Kubek, szczoteczka do zębów, pasta do zębów.
  • Chusteczki higieniczne - 100 szt.
  • Chusteczki nawilżane.

Gdzie szukać najlepszych ofert na wyprawkę dla przedszkolaka?

Aby zakupic rzeczy potrzebne do przedszkola najlepiej dokonać zakupu przez internet lub szukać promocji w lokalnych sklepach papierniczych lub dużych marketach.